h.g. BRAUNE

Zamów Katalog

 

 Zamów Katalog

 

 

 

Budowlany Informator Techniczny (BIT)

Nr 7/8 (41/42) str. 6

lipiec/sierpień 2001


Kraina Ogrodów i Kamienia

Między 1 a 3 czerwca dzięki inicjatywie firmy h.g. BRAUNE przedstawiciele ponad 90 firm prezentowali swoją ofertę na I Ogólnopolskich Targach Ogrodniczych “Kraina Ogrodów i Kamienia”. Wokół wrocławskiej Hali Ludowej powstała ekspozycja obejmująca tematykę kształtowania przestrzeni. Wystawcy zgodnie stwierdzili, że targi cieszyły się dużym zainteresowaniem. Oferta obejmowała zagadnienia prawidłowego zagospodarowania terenu wokół domu - połączenie takich elementów, jak: ogrodzenia, wjazdy na posesję, drogi, ścieżki, murki, grill, altanki, ławki, elementy wodne (oczka wodne czy mini stawy), zraszacze, rzeźby, ogródki skalne, głazy i oświetlenie. Nie zabrakło również ofert dla miłośników pięknych roślin dysponujących jedynie własnym M, w postaci ogrodów bonsai. Bardzo szeroka okazała się oferta firm branży kamieniarskiej oraz podstawowych elementów ogrodu, jak zieleń w różnej formie: trawniki, krzewy, drzewa. Z całą pewnością zorganizowanie tej wystawy było doskonałym pomysłem. Jej życzliwe przyjęcie przez licznych odwiedzających pozwala oczekiwać cykliczności imprezy i obecności wystawców zagranicznych.Dwutygodnik “Nasz Dom i Ogród - Flora”

Udane targi
“Kraina Ogrodów i Kamienia”. Pod takim hasłem odbywały się w czerwcu we Wrocławiu I Ogólnopolskie Targi Ogrodnicze. Organizator targów, firma h.g.Braune, zgromadził 80 wystawców, którzy zaprezentowali swoje cenne produkty tłumnie odwiedzającym ekspozycje. Targom towarzyszyły seminaria prowadzone przez naukowców z Akademii Rolniczej. Jury pod przewodnictwem prof. dr hab. Franciszka Gospodarczyka z AR - w którym uczestniczył także przedstawiciel naszej redakcji, przyznało nagrody w trzech kategoriach: “Kompozycja ogrodów”, “Produkt polski”, “Aranżacja stoiska”. W kategorii “Kompozycja ogrodów” I miejsce zajęła firma Teresy Lorenz “Zieleń wokół nas” z Wrocławia za projekt i kompozycje terenów zielonych, II miejsce - Akademia Bonsai i Gospodarstwo Ogrodnicze “Bartek” za projekt i wykonanie ogrodu orientalnego. Wyróżnienie przyznano wrocławskiej firmie “Malwa”. W kategorii “Produkt polski” - I miejsce przypadło Przedsiębiorstwu Produkcji Ogrodniczej “Siechcice” za wysokiej jakosci kwiaty doniczkowe, II miejsce firmie “Meble Tapicerowane z Wikliną - Zygmunt Babiarz” z Oleśnicy za produkty przydatne przy aranżacji ogrodów. Wyróżnienie otrzymały firmy: “Aqua Szut” z Wrocławia za filtry, pompyi grzałki stosowane w oczkach wodnych, “Elle” z Wrocławia za efektowne kute stojaki na kwiaty, “Hostal” z Wrocławia za meble ogrodowe, “Kamieniarz” z Kielc za produkty z naturalnego kamienia. W kategorii “Aranżacja stoiska” I miejsce zajęły firmy “Zieleń” z Wrocławia i “Anlas” z Korzeńska, II miejsce - producent nawozów do ogrodu Inco Veritas z Góry Kalwarii.Wyróżniono firmy: “Felsdekor” z Wołowa, “Świat na Zielono” z Wrocławia. Dodatkowo dwa wyróżnienia przyznał organizator targów firmie “Renus” z Legnicy w kategorii “Aranżacja stoiska” oraz firmie Stor z Nowej Soli w kategorii “Produkt polski”. Gratulujemy nagrodzonym. Słowa uznania należą się firmie h.g.Braune, która zorganizowała targi, w pełni trzymając się profilu branży ogrodniczej i kamieniarskiej.


SZUKAJ:

www.hgbraune.com.pl używa plików cookies w celu świadczenia usług. Informacje dotyczące polityki plików cookies znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na korzystanie z ciasteczek.