h.g. BRAUNE

Zamów Katalog

 

 Zamów Katalog

 

 

 

Książka jest efektem ponad 40-letniej pasji autora i jego pracy zawodowej w przemyśle kamienia budowlanego. Zawiera szczegółowe opisy i warunki stosowania podstawowych narzędzi (m.in. piły trakowe, diamentowe tarcze tnące, wiertła), podstawowe operacje technologiczne (m.in. piłowanie, rozcinanie, szlifowanie) oraz omówienie obrabiarek do kamienia począwszy od historycznych stosowanych w XV wieku na tych z XXI wieku kończąc. 

Materiały zgromadzone w książce są zbiorem praktycznych informacji ułątwiających podjęcie decyzji o budowie bądź modernizacji zakładu, zakupie, wymianie obrabiarek lub narzędzi. Zgormadzone informacje mogą stanowić podręczną encyklopedię przydatną nie tylko w zakładach kamieniarskich, lecz również w architektonicznych biurach projektów oraz przedsiębiorstwach produkcyjnych i handlowych pracujących dla branży kamieniarskiej.

 

 

 

Symbol: ISBN-83-86975-70-9
Wydana: Jawor 2004
Ilość stron: 264
Cena książki: 30 zł + VAT + koszty wysyłki 10 zł

SZUKAJ:

www.hgbraune.com.pl używa plików cookies w celu świadczenia usług. Informacje dotyczące polityki plików cookies znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na korzystanie z ciasteczek.