h.g. BRAUNE

Zamów Katalog

 

 Zamów Katalog

 

 

 

Henryk Grzelak
Właściciel

Firma h.g. BRAUNE została założona 1 czerwca 1992 roku w Jaworze woj. dolnośląskie. Statutowym przedmiotem działalności gospodarczej jest: działalność marketingowa, pośrednictwo handlowe połączone z promocją poszczególnych produktów lub marek. Usługi małej poligrafii, organizacja targów i wystaw, usługi budowlane, produkcja chemiczna.

Początkowo w latach 1992-1995 działalność firmy skupiała się na opracowaniu i edycji DOLNOŚLĄSKIEGO KATALOGU FIRM.  Katalog prezentował działalność firm wszystkich branż naszego regionu. W roku 1995 ukazał się na rynku nowy, opracowany przez naszą firmę katalog "KAMIENIARZ POLSKI", zawierający firmy tylko jednej branży, ale obejmujący całą Polskę. Wtedy to nastąpił zwrotw działalności i rozwój firmy. 

W roku 1996 powstają ogólnopolskie katalogi: "ODZIEŻ POLSKA" oraz "SZKŁO I CERAMIKA POLSKA"; w roku 1997 - "OGRODY I ZIELEŃ POLSKA", a w roku 1998 - "MEDYCYNA POLSKA". Każdego roku w I kwartale ukazuje się kolejna, uaktualniona edycja tych katalogów, których dystrybucja obejmuje, księgarnie techniczne i wystawy branżowe całego kraju. 

Ponadto katalogi "KAMIENIARZ POLSKI", "OGRODY I ZIELEŃ POLSKA" oraz "SZKŁO I CERAMIKA POLSKA" od listopada 2001 r. są dostępne jako portale informacyjne w internecie pod adresami www.kamieniarz-polski.com.pl, www.ogrody-polskie.com.pl, www.szklo-ceramika.com.pl. Od roku 2001 firma opracowuje bogato ilustrowane nowości "ATLAS KAMIENI NATURALNYCH", "ALBUM SZKÓŁEK POLSKICH" a od 2004 "ATLAS KAMIENI DO OGRODU" z prezentacjami pięknych ogrodów zaprojektowanych i wykonanych przez architektów krajobrazu z całej Polski.

Od roku 1997 swoją działalność poszerzyliśmy o organizację wystaw branżowych.
W latach 1997 i 1999 byliśmy twórcami Targów Kamieniarskich "h.g.STONE"
we Wrocławskiej Hali Ludowej, w roku 2001 i 2002 również na tym samym obiekcie zorganizowaliśmy targi ogrodnicze "Kraina Ogrodów i Kamienia". W roku 2000 w na zjeździe kamieniarzy w Szklarskiej Porębie z naszej inicjatywy powstał Związek Pracodawców Branży Kamieniarskiej - organizacja dbająca o interesy firm kamieniarskich z całego kraju.

W roku 2012 firma nasza obchodziła jubileusz 20-lecia istnienia. Aż do roku obecnego 2013 kontynuujemy działalność w dotychczasowym zakresie z pominięciem organizacji wystaw ogrodniczych i kamieniarskich do których mamy nadzieję jeszcze powrócić.


SZUKAJ:

www.hgbraune.com.pl używa plików cookies w celu świadczenia usług. Informacje dotyczące polityki plików cookies znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na korzystanie z ciasteczek.